На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

75 052
оголошених
тендерів
398 265
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

Офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України

Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" портал prozorro.gov.ua є відкритим ресурсом, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року. 

Державні организації-замовники оприлюднюють тендерні оголошення (а учасники аукціону беруть участь в торгах) за допомогою модулю електронного аукціону, доступ до якого вони отримують, зареєструвавшись на авторизованих електронних майданчиках. Модуль аукціону відповідає за те, щоб інформація потрапляла до центральної бази даних та оприлюднювалася на порталі та всіх інших майданчиках одночасно. 

Портал, база даних та модуль електронного аукціону разом з партнерами та стейкхолдерами формують Єдину систему електронних  публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro).

Дані Єдиної системи електронних закупівель є дозволеними для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Переваги ProZorro

Закупівлі за державні кошти відбуваються в онлайн-режимі

 • Будь-яка людина, представник ЗМІ чи контролюючих органів можуть бути віртуально присутніми на аукціоні закупівлі
 • Спроба провести корумпований тендер одразу отримує розголос
 • Система назавжди зберігає історію редагувань та дає можливість подивитись видалені документи

Процес вибору переможця зрозумілий та публічний 

 • Будь-який учасник торгів у режимі онлайн може подивитись, які компанії брали участь та подати скаргу
 • Система надає повний доступ до комерційних пропозицій всіх учасників та ходу торгів
 • У систему викладається повна інформація про товар, послугу або роботи переможця, включно з укладеним договором

Простий доступ, просте користування та проста участь

 • Мінімальний пакет довідок при подачі пропозиції
 • Відомості з відкритих державних реєстрів замовник зобов’язаний перевіряти самостійно
 • Подати пропозицію онлайн можна навіть засмагаючи на пляжі
 • Немає витрат на логістику та час, пов’язаних із підготовкою та доставкою паперів, поїздкою та присутністю при розкритті
 • Інтуїтивний інтерфейс та подання пропозиції в декілька кліків
 • Постійна підтримка професійними кол-центрами майданчиків

Маніфест ProZorro

"Ми будуємо здорову екосистему взаємодії бізнесу, влади та громадянського суспільства. Ми робимо це через побудову довіри до української інфраструктури публічних закупівель. Це потрібно нам задля відбудови України та вдосконалення світу."

Філософія ProZorro

Підґрунтям ProZorro є три об'єднуючі принципи системи: 1. Гібридна електронна система, побудована на відкритому коді; 2. "Всі бачать все"; та 3. Золотий трикутник партнерства.

Система та стейкхолдери

Державні замовники, електронні майданчики, недержавні організації, освітні організації, бізнес, ЗМІ та громадянське суспільство і багато інших - всі є частинами екосистеми ProZorro. Докладніше

Історія ProZorro та реформи

Реформа ProZorro - візитівка України в світі як приклад справжньої реформи, проведеної знизу вгору спільними зусиллями бізнесу, влади та громадянського суспільства.

Команда та стратегія

Метою команди ProZorro є підтримка здорової екосистеми публічних закупівель, рухаючись до втримання прозорості, підвищення конкуренції, побудови професійності, розвитку та експорту філософії за кордон.

Досягнення

Здобувши статус рекомендованої моделі ЄБРР та отримавши декілька нагород світового рівня, ProZorro консультує уряди ЄС щодо переходу до електронних закупівель.

Історія ProZorro: Підсумки 2016