На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

75 052
оголошених
тендерів
398 265
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

Як почати роботу постачальнику

ProZorro ㄧ це доступ до величезного ринку публічних закупівель, обсягом понад півтрильйона гривень. Це ㄧ новий формат державних тендерів,  які повністю проводяться в онлайні. 

Почати співпрацю з державою може будь-хто: фізичні особи, фізичні особи-підприємці та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. 

220 тисяч бізнесів зареєстровано у ProZorro та має досвід участі у торгах 

536 млрд гривен заробили підприємці лише у 2018 році 

3-5 тисяч закупівель оголошується в системі щодня

5, 10, 50, 100 тисяч і більше складає бюджет однієї закупівлі 


Система ProZorro складається з центральної бази даних, доступ до якої надають електронні майданчики. Тобто, на зразок того, як доступ до Інтернету надають різноманітні браузери. 

Для участі у закупівлях підприємцю потрібно обрати авторизований майданчик.


4 кроки, щоб подати пропозицію:

 • Зареєструйтеся на майданчику

Це безкоштовно. Ви можете зареєструватися і протестувати кілька майданчиків, щоб обрати найзручніший за інтерфейсом та набором додаткових сервісів. Майданчики допомагатимуть вам пройти процес реєстрації та верифікації. Деякі надають можливість пройти весь тендерний процес в тестовому режимі.

Ви можете протестувати кілька майданчиків, але пропозицію можна подати лише з одного.

Список авторизованих майданчиків Prozorro

 Як обрати майданчик та зареєструватися

Зверніть увагу, що деякі із майданчиків відзначені за добросовісну поведінку. Це значить, що вони погодилися утримуватися від недобросовісної поведінки та поділяють правила етичної професійної поведінки Prozorro.

 • Знайдіть тендер

Ви можете шукати в центральній базі Prozorro, або налаштувати підписку в особистому кабінеті на майданчику, або через модуль аналітики bi.prozorro. 

Відеоінструкція Як шукати тендери.

 • Зробіть оплату

Ви сплачуєте лише за участь у конкретному тендері. Плата фіксована і залежить від очікуваної вартості закупівлі. Від 17 до 1700 гривень.

 • Подайте пропозицію

Підготуйте необхідні документи, що відповідають вимогам тендерної документації замовника, та завантажте онлайн через особистий кабінет. Вам знадобиться ЕЦП.

 Поради для успішної подачі пропозиції 

Детальніше про перші кроки в Prozorro в наших матеріалах на ІнфобоксіПро роботу в системі ProZorro

Як працює система ProZorro

Учасники подають тендерні пропозиції зареєструвавшись на авторизованих електронних майданчиках. Інформація про всі тендери потрапляє до центральної бази даних та оприлюднюється одночасно. Детальніше

Як брати участь постачальнику

Потенційний бізнес-партнер держави бере участь у публічних торгах платню – плата стягується саме за подання тендерних пропозицій, тобто лише у разі реальної участі у конкретних торгах. Детальніше

Як знаходити цікаві тендери

Щоб знайти тендер можна користуватись пошуком на порталі prozorro.gov.ua, в модулі аналітики bi.prozorro.org та пошуком на майданчиках. Шукаючи тендер використовуйте декілька фільтрів (код CPV+тип процедури, код CPV+регіон+очікувана вартість тощо)

Як працює модуль Аукціон

Опис механізму та приклади того, як проходить тендерний аукціон, можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Якими є строки проведення торгів

Кожен з типів процедур має свої етапи та строки проведення. Для того, щоб в них не плутатись, про кожну з процедур закупівель можна дізнатись на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як оскаржити результати закупівель

З тим, як оскаржити допорогові закупівлі ознайомтесь за посиланням

Як оскаржити понадпорогову закупівлі, в які часові рамки можна подавати скарги, як має виглядати скарга та про багато чого іншого можна прочитати тут

Майданчики для допорогових закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для вciх закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Типи закупівель в електронній системі ProZorro

 • Допорогова закупівля

  Закупівлі до 200 тис. грн для товарів та послуг (до 1.5 млн грн для робіт) регламентовані Наказом № 35 "Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель". Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання, допороговими вважаються закупівлі до 1 млн грн для товарів та послуг (до 5 млн грн для робіт).

  Детальніше
 • Понадпорогова закупівля

  Закупівлі від 200 тис. грн на рік для товарів (від 1.5 млн грн для робіт) вважаються понадпороговими та регламентовані Законом Про публічні закупівлі. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн грн для товарів та послуг (від 5 млн грн для робіт).

  Детальніше

Щойно оголошенi закупiвлi

Тарифи

За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі.

У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися - до моменту розкриття тендерних пропозицій, плата учаснику повертається.

Поради від бізнесу, який бере участь у торгах ProZorro

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro
Блоги

Захист учасників

Якщо ваші права порушені, ви підозрюєте в зговорі державного замовника та свого конкурента або хабаря вимагають у вас - НЕ МОВЧІТЬ!  

Допоможіть нам очистити систему.