На сьогодні в системі:

УМОВИ ПРИЄДНАННЯ НОВИХ МАЙДАНЧИКІВ

25-го грудня 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон “Про публічні закупівлі”, за яким заплановано поетапний перехід всіх закупівель до електронної форми. 16-го лютого 2016 року Закон був підписаний Президентом України та з 1-го квітня він набуває чинності. З 21 березня 2016 року Комісія із забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків починає прийом заявок від операторів електронних майданчиків на авторизацію.

Будь ласка, перед тим як подавати заявку на авторизацію майданчика ознайомтесь з  Порядком проходження авторизації. Для проходження авторизації необхідно подати заявку на адресу Уповноваженого органу (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2) з додатками відповідно до Перелік документів для проходження авторизаціїа також підтвердження оплати в розмірі 51 000 (п’ятдесят одна тисяча) гривень за реквізитами Адміністратора:

поточний рахунок 26009300394863 в ТВБВ № 10026/0166 філії ГУ по м. Києву та Київській обл. АТ “Ощадбанк”, МФО 322669, код ЄДРПОУ 02426097, отримувач ДП “ПРОЗОРРО” призначення платежу: «Проходження тестування на відповідність технічним вимогам функціонування електронної систем закупівель, в т.ч. ПДВ»  

Крім того на адресу Адміністратора (01601, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22) необхідно подати адаптовані сценарії тестування. З організаційних питань проведення тестування просимо звертатися до Матвійчук Валентини, (044) 281-42-67, brokertest@prozorro.gov.ua.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Система електронних аукціонів “E.Trade” ТОВ “Е.ТРЕЙД”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Тендер-online оператора електронного майданчика Приватного підприємства “Ві Ай Пі Департамент”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика APS Market ІІІ рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “АПС Солюшнз”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика 25/8.АУКЦІОН оператора електронного майданчика ТОВ “25/8.Бізнес”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика e.Trade оператора електронного майданчика ТОВ “Е.ТРЕЙД”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ І, IІ рівнів акредитації оператора електронного майданчика ТОВ “ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ ІІІ, IV рівнів акредитації оператора електронного майданчика ТОВ “ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика HABID ІІ рівня акредитації оператора електронного майданчика ТОВ “ХАБІД-УКРАЇНА”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика APS Market ІІІ, ІV рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “АПС Солюшнз”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика TENDERMASTER І, ІІ рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “КВАДРО-СЕРВІС”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика TENDERMASTER ІІІ, ІV рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “КВАДРО-СЕРВІС”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика “ВСІ ТЕНДЕРИ” І-ІV рівнів акредитації оператора електронного майданчика ТОВ “ВСІ ТЕНДЕРИ”.

Заява на авторизацію електронного майданчика Про Закупівлі ІІІ, ІV рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товаристава з обмеженною відповідальністю “Про Закупівлі”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика IZI.TRADE ІІ, ІV рівнів акредитації оператора електронного майданчика ТОВ “ІЗІ.Трейд”.

Заява на авторизацію електронного майданчика Про Закупівлі І, ІІ рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товаристава з обмеженною відповідальністю “Про Закупівлі”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “Система електронних торгів” на ІІІ рівень акредитації

Заявка на авторизацію електронного майданчика ТОВАРНОЇ БІРЖІ “ДОЧІРНЄ ТОВАРИСТВО “КАПІТАЛ – ІСТ” на І- ІV рівні акредитації.

Заявка на авторизацію електронного майданчика ТОВ “ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на IV рівень акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на ІІІ рівень акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика ТОВ “БРІЗОЛЬ ГРУП”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товарна біржа “Українська енергетична біржа”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “БЕСТ БІД”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповільністю “УкрПЕТЕМ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика “OPEN TENDER” Товариства з обмеженною відповідальністю “ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “ТАБ ЮА”.

Заявка на авторизацію електронного майдачика Товариства з обмеженною відповідальністю “АКЦЕПТ ОНЛАЙН”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “Система електронних торгів” на І, ІІ, ІV рівні акредитації

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “КВАДРО-СЕРВІС”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Українська універсальна біржа.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на ІІ рівень акредитації Товариства за обмеженною відповідальністю “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на І рівень акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “ЕНЕРДЖІ КОНСАЛТІНГ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товарно-сировинної біржі “Сумська ресурсна біржа”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “ПроЗтор”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК “ПРИВАТБАНК”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на І та ІІ рівні акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “Ю.СОФТ”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на ІV рівень акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “Е-тендер”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на ІІІ рівень акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “Е-тендер”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика на І та ІІ рівні акредитації Товариства з обмеженною відповідальністю “Е-тендер”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “НЬЮТЕНД”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “ІТ Контракт”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “АПС Солюшнз”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА”.

Заява на авторизацію електронного майданчика Товаристава з обмеженною відповідальністю “Про закупівлі”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “Держзакупівлі.Онлайн”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю Науково-виробниче підприємство “Інформаційні технології”.Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Про Закупівлі (ІІІ, ІV рівні акредитації) від 21.12.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповіднічть технічним вимогам електронного майданчика BEST BID від 02.12.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “Електронна платформа України” (І, ІІ рівні акредитації) від 09.11.2016р. 

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика TENDERMASTER (І, ІІ рівні акредитації) від 28.10.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогах електронного майданчика OPEN TENDER від 19.10.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “Електронна платформа України” від 07.10.2016р. 

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “UPETEM” (І, ІІ рівні акредитації) від 30.09.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Про Закупівлі (І, ІІ рівні акредитації) від 26.09.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогах електронного майданчика APS Market від 20.09.2016р.

Висновок Адміністратора електронної систми за результатами тестування на відповидність технічним вимогам електронного майданчика Zakupki UA (III, ІV рівні акредитації) від 30.08.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Brizol.net (І – ІV рівні акредитації) від 30.08.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Українська універсальна біржа (І – ІV рівнів акредитації) від 05.08.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “Українська універсальна біржа” (І, ІІ рівнів акредитації) від 14.07.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “Прозора торгівля” (І, ІІ рівнів акредитації) від 11.07.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика “UBiz” (I, ІІ рівнів акредитації) від 23.06.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Про закупівлі (І, ІІ, ІІІ рівнів акредитації) від 12.05.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Zakupki UA (I та ІІ рівень акредитації) від 27.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика E-tender (ІІІ та ІV рівнів акредитації) від 26.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика NEWTEND від 19.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Public Bid від 15.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика E-tender (І та ІІ рівень акредитації) від 07.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика ПриватМаркет від 04.04.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Держзакупівлі.Онлайн від 29.03.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика SmartTender.biz від 30.03.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи закупівель за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА від 01.04.2016р.

Наказ Мінекономрозвитку України №1960 від 24 листопада 2016 про Попередню авторизацію електронних майданчиків TENDERMASTER – оператор ТОВ ” Квадро -сервіс” та OPEN TENDER – оператор ТОВ “Юкрейн проперті групп”.

Наказ Мінекономрозвитку України від 04.11.2016 №1862 Про попередню авторизацію електронного майданчика “UPETEM” оператора ТОВ “УкрПЕТЕМ”.

Наказ Мінекономрозвитку України №570 від 31 березня 2016 про Попередню авторизацію електронних майданчиків Держзакупівлі.Онлайн – оператор ТОВ “Держзакупівлі.Онлайн” та SmartTender.biz – оператор ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Інформаційні технології”.

Наказ Мінекономрозвитку України №588 від 1 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика zakupki.prom.ua – оператор ТОВ “ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА”.

Наказ Мінекономрозвитку України №626 від 5 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика ПриватМаркет – оператор ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

Наказ Мінекономрозвитку України №633 від 7 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика E-tender – оператор ТОВ “Е-Тендер” I та II рівень акредитації.

Наказ Мінекономрозвитку України №714 від 19 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика Public Bid – оператор ТОВ “ІТ Контракт”.

Наказ Мінекономрозвитку України №732 від 22 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика NEWTEND – оператор ТОВ “NEWTEND”.

Наказ Мінекономрозвитку України №766 від 29 квітня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика E-tender – оператор ТОВ “Е-Тендер” III та IV рівень акредитації.

Наказ Мінекономрозвитку України №793 від 10 травня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика Zakupki UA – оператор ТОВ “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Наказ Мінекономрозвитку України №1210 від 25 липня 2016 про Попередню авторизацію електронних майданчиків UBiz – оператор ТОВ “Ю.Софт” та Прозора торгівля – оператор ТОВ “ПроЗтор” І та ІІ рівень акредитації. 

Наказ Мінекономрозвитку України №1403 від 25 серпня 2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика Українська універсальна біржа – оператор Українська універсальна біржа.

Наказ Мінекономрозвитку України №1596 від 21.09.2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика “Brizol.net” за першим, другим, третім та четвертим рівнями акредитації – оператор ТОВ “БРІЗОЛЬ ГРУП”.

Наказ Мінекономрозвитку України №1596 від 21.09.2016 про Попередню авторизацію електронного майданчика “Zakupki UA” за третім та четвертим рівнями акредитації – оператор ТОВ “ЗАКУПІВЛІ ЮА”.

Наказ Мінекономрозвитку України від 21.10.2016 №1764 Про попередню авторизацію електронних майданчиків Про Закупівлі оператора ТОВ “Про Закупівлі” та APS Market оператора ТОВ “АПС Солюшнз”.

ДОГОВІРНІ ДОКУМЕНТИ

Договір № 00000075/Г від 01.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ НВП "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ" - оператор авторизованого майданчика SmartTender.biz.

Договір № 00000076/Г від 01.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА" - оператор авторизованого майданчика zakupki.prom.ua.

Договір № 00000077/Г від 01.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "Держзакупівлі.Онлайн" - оператор авторизованого майданчика Держзакупівлі.Онлайн.

Договір № 00000080/Г від 08.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "Е-ТЕНДЕР" - оператор авторизованого майданчика E-tender.

Договір № 00000083/Г від 19.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "ІТ КОНТРАКТ" - оператор авторизованого майданчика Public Bid.

Договір № 00000079/Г від 05.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ПАТ КБ ПРИВАТБАНК - оператор авторизованого майданчика ПриватМаркет.

Договір № 00000084/Г від 25.04.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "НЬЮТЕНД" - оператор авторизованого майданчика NEWTEND.

Договір № 00000089/Г від 20.05.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "ЗАКУПІВЛІ ЮА" - оператор авторизованого майданчика Zakupki UA.

Договір № 00000099/Г від 29.07.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "ПРОЗТОР" - оператор авторизованого майданчика "Прозора торгівля".

Договір № 00000101/Г від 09.08.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "Ю.Софт" - оператор авторизованого майданчика "UBiz".

Договір № 00000104/Г від 29.08.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та Українська універсальна біржа - оператор авторизованого майданчика "Українська універсальна біржа".

Договір № 00000108/Г від 22.09.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "Брізоль груп" - оператор авторизованого майданчика "Brizol.net".

Договір № 00000111/Г від 21.10.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "АПС СОЛЮШИНС" - оператор авторизованого майданчика "APS Market".

Договір № 00000113/Г від 01.11.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "Про Закупівлі" - оператор авторизованого майданчика "Про Закупівлі".

Додаткова угода від 05.05.2016р. № 2 про внесення змін до Договору № 00000080/Г від 08.04.2016р. між ДП "Зовнішторгвидав України" та ТОВ "Е-ТЕНДЕР" щодо акредитації електронного майданчика "Е-tender" за І - ІV рівнями акредитації.

Додатков угода від 22.09.2016 №3 про внесення змін до Договору № 00000089/Г від 20.05.2016 між ДП "Зовнішторгвидав Україна" та ТОВ "ЗАКУПІВЛІ ЮА" щодо акредитації електронного майданчика Zakupki UA за І-ІV рівнями.

Договір № 00000115/Г від 18.11.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "УкрПетем" - оператор авторизованого майданчика UPETEM.

Договір № 00000116/Г від 01.12.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "КВАДРО СЕРВІС" - оператор авторизованого майданчика TENDERMASTER.

Договір № 00000117/Г від 01.12.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "Юкрей Проперті Групп" - оператор авторизованого майданчика Open Tender Закупівлі.

Договір № 00000120/Г від 16.12.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ" - оператор авторизованого майданчика Електронна Платформа України.

Додаткова угода від 23.01.2017 №1 про внесення змін до Договору № 00000116/Г від 01.12.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "КВАДРО СЕРВІС" щодо акредитації електронного майданчика TENDERMASTER за III - ІV рівнями.

Додатков угода від 23.01.2017 №2 про внесення змін до Договору № 00000113/Г від 01.11.2016 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "Про закупівлі" щодо акредитації електронного майданчика Про закупівлі за III - ІV рівнями.

Договір № 00000136/Г від 08.02.2017 між ДП "ПРОЗОРРО" та ТОВ "БЕСТ БІД" - оператор авторизованого майданчика Best bid.